Ενοικιάστε MacBook Air 13" M5

MacBook Air 13" M5

Ψάχνετε MacBook Air 13" M5 προς ενοικίαση κοντά σας; Συγκρίνετε τιμές, κριτικές και όρους ενοικίασης από 33 καταστήματα και κλείστε τη φθηνότερη προσφορά.

Προς το παρόν δεν υπάρχουν προσφορές MacBook Air 13" M5 γιαΕλλάδαΕλλάδαπρος σύγκριση.

Raylo4.5(25.752)Ηνωμένο ΒασίλειοΠαράδοση σε Ηνωμένο Βασίλειο33 £/μήναΕπίσκεψη
GEEX5(1)Ηνωμένο ΒασίλειοΠαράδοση σε Ηνωμένο Βασίλειο7 £/εβδομάδαΕπίσκεψη
Miete243.2(10)ΓερμανίαΠαράδοση σε Γερμανία37 €/μήναΕπίσκεψη

Εταιρείες ενοικίασης για MacBook Air 13" M5

Όλες οι εταιρείες που νοικιάζουν MacBook Air 13" M5, με κριτικές και τις χώρες στις οποίες παραδίδουν. Επιλέξτε τη χώρα σας για να δείτε ποιες παραδίδουν σε εσάς.

ΕταιρείαΚριτικέςΧώρες αποστολήςΤιμή
GEEXΦθηνότερη5(1)Ηνωμένο ΒασίλειοΗνωμένο Βασίλειο7 £/εβδομάδαΕπίσκεψη
Lease Loop0.0Ηνωμένο ΒασίλειοΗνωμένο Βασίλειο8 £/εβδομάδαΕπίσκεψη
printer4you2.5(31)37 €/μήναΕπίσκεψη
Miete243.2(10)ΓερμανίαΓερμανία37 €/μήναΕπίσκεψη
Raylo4.5(25.752)Ηνωμένο ΒασίλειοΗνωμένο Βασίλειο33 £/μήναΕπίσκεψη
fonlos neo0.0ΓερμανίαΓερμανία43 €/μήναΕπίσκεψη
Grover3.9(22.798)47 €/μήναΕπίσκεψη
We Hire MacΚαλύτερη βαθμολογία4.9(526)Ηνωμένο ΒασίλειοΗνωμένο Βασίλειο89 £/7 ημέρεςΕπίσκεψη

Συγκρίνετε τιμές ενοικίασης για MacBook Air 13" M5

Όλα τα καταστήματα που νοικιάζουν MacBook Air 13" M5, το ένα δίπλα στο άλλο, με τιμές, όρους και κριτικές, ώστε να συγκρίνετε τις επιλογές σας με πλήρη διαφάνεια.

Μηνιαίες ενοικιάσειςΚριτικέςΧώρες αποστολήςΜηνιαίαΠαράδοση
GEEX5(1)Ηνωμένο ΒασίλειοΗνωμένο Βασίλειο32 £/μήνα1,06 £/ημέραΔωρεάνΕπίσκεψη
Raylo4.5(25.752)Ηνωμένο ΒασίλειοΗνωμένο Βασίλειο33 £/μήνα1,11 £/ημέραΔωρεάνΕπίσκεψη
Grover3.9(22.798)ΑυστρίαΑυστρίαΓερμανίαΓερμανίαΙσπανίαΙσπανίαΚάτω ΧώρεςΚάτω Χώρες47 €/μήνα1,58 €/ημέραΔωρεάνΕπίσκεψη
Miete243.2(10)ΓερμανίαΓερμανία37 €/μήνα1,23 €/ημέραΔωρεάνΕπίσκεψη
printer4you2.5(31)ΑυστρίαΑυστρίαΕλβετίαΕλβετίαΓερμανίαΓερμανίαΙσπανίαΙσπανίαΗνωμένο ΒασίλειοΗνωμένο Βασίλειο37 €/μήνα1,23 €/ημέραΔωρεάνΕπίσκεψη
Lease Loop0.0Ηνωμένο ΒασίλειοΗνωμένο Βασίλειο36 £/μήνα1,19 £/ημέραΔωρεάνΕπίσκεψη
fonlos neo0.0ΓερμανίαΓερμανία43 €/μήνα1,43 €/ημέραΔωρεάνΕπίσκεψη
Βραχυχρόνια ενοικίασηΚριτικέςΧώρες αποστολήςΑνά ημέραΠαράδοση
We Hire Mac4.9(526)Ηνωμένο ΒασίλειοΗνωμένο Βασίλειο12,71 £ΔωρεάνΕπίσκεψη

Οι καλύτερες και οι χειρότερες εταιρείες ενοικίασης για MacBook Air 13" M5

Σύγκριση των εταιρειών ενοικίασης για MacBook Air 13" M5 με την καλύτερη και τη χειρότερη βαθμολογία, Σεπτέμβριος 2026

ΣύνολοΚριτικέςΔέσμευσηΕγγύησηΑσφάλιση
GEEX5(1)Trustpilot 5 (1)36 months
We Hire Mac4.9(526)Google 4.9 (526)
Raylo4.5(25.752)Trustpilot 4.5 (25.752)36-month commitment
Grover3.9(22.798)Trustpilot 3.9 (22.798)
Miete243.2(10)Trustpilot 3.2 (10)12–36 months
printer4you2.5(31)eKomi 2.5 (31)12–36 months
Lease Loop0.036 months
fonlos neo0.012–48 months

MacBook Air 13" M5 Χαρακτηριστικά

Μάρκα
Apple
Μοντέλο
MacBook Air 13" M5

Configuration

RAM
16GB
Storage
512GB
CPU
10-core
GPU
8-core
Chip
M5

Εκδόσεις MacBook

Πώς συγκρίνουμε τα MacBooks

Το «Φθηνότερο» σημαίνει τη χαμηλότερη τρέχουσα μηνιαία τιμή σε όλα τα καταστήματα και τις παραλλαγές, μετατραπείσα σε ένα νόμισμα (EUR) ώστε προσφορές σε διαφορετικά νομίσματα να κατατάσσονται δίκαια.

Το «Καλύτερη βαθμολογία» δεν είναι απλώς ο υψηλότερος μέσος όρος αστεριών — ένα 5,0 από μερικές δεκάδες κριτικές είναι πιο αδύναμη ένδειξη από ένα 4,5 με χιλιάδες πίσω του. Ο μέσος όρος κάθε καταστήματος συνδυάζεται με μια ουδέτερη βαθμολογία αναφοράς (4.2★), με βάρος 300 κριτικών αναφοράς — όσο περισσότερες πραγματικές κριτικές έχει ένα κατάστημα, τόσο περισσότερο μετρά ο δικός του μέσος όρος:

σταθμισμένη βαθμολογία = (κριτικές × βαθμολογία + 300 × 4.2) ÷ (κριτικές + 300)

Για παράδειγμα: το GEEX έχει μέσο όρο 5★ από 1 κριτικές (σταθμισμένο 4.20), ενώ το We Hire Mac έχει 4.9★ από 526 κριτικές (σταθμισμένο 4.65) — γι' αυτό το We Hire Mac κατατάσσεται ψηλότερα.

  • We Hire Mac4.9★ · 526 κριτικές → σταθμισμένο 4.65
  • Raylo4.5★ · 25.752 κριτικές → σταθμισμένο 4.50
  • GEEX5★ · 1 κριτικές → σταθμισμένο 4.20
  • Miete243.2★ · 10 κριτικές → σταθμισμένο 4.17
  • printer4you2.5★ · 31 κριτικές → σταθμισμένο 4.04
  • Grover3.9★ · 22.798 κριτικές → σταθμισμένο 3.90