Půjč si HTC Vive Focus 3

Půjč si HTC Vive Focus 3
Hledáš HTC Vive Focus 3 k pronájmu ve svém okolí? 1 půjčovna na jednom místě: porovnej ceny, recenze i podmínky pronájmu vedle sebe a rezervuj nejlevnější nabídku.
Půjčovny, které půjčují HTC Vive Focus 3
Všechny půjčovny, které půjčují HTC Vive Focus 3, s recenzemi i zeměmi, kam doručují. Vyber svou zemi a zjisti, kdo doručuje k tobě.
Porovnej nabídky: HTC Vive Focus 3
Všechny půjčovny, které půjčují HTC Vive Focus 3, vedle sebe – s cenami, podmínkami i recenzemi, ať máš o svých možnostech pronájmu naprosto jasný přehled.
| Měsíční pronájem | Recenze | Doručení do zemí | Měsíčně | Doručení | |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.9(22 798) | 23 €/měsíc0,78 €/den | Zdarma | Přejít |
Nejlepší a nejhorší půjčovny: HTC Vive Focus 3
Srovnání nejlépe a nejhůře hodnocených půjčoven – HTC Vive Focus 3, srpen 2026
| Celkem | Recenze | Závazek | Kauce | Pojištění | |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.9(22 798) | Trustpilot 3.9 (22 798) |
HTC Vive Focus 3 Parametry
- Značka
- HTC
- Model
- HTC Vive Focus 3
- Edition
- Business Edition
- Resolution
- 5K
- Type
- VR headset
- Brand
- HTC