Půjč si Anker Vega

Anker Vega

Hledáš Anker Vega k pronájmu ve svém okolí? 1 půjčovna na jednom místě: porovnej ceny, recenze i podmínky pronájmu vedle sebe a rezervuj nejlevnější nabídku.

Grover3.9(22 798)RakouskoDoručení: Rakousko a další země (3)28 €/měsícPřejít

Půjčovny, které půjčují Anker Vega

Všechny půjčovny, které půjčují Anker Vega, s recenzemi i zeměmi, kam doručují. Vyber svou zemi a zjisti, kdo doručuje k tobě.

PůjčovnaRecenzeDoručení do zemíCena
Grover3.9(22 798)28 €/měsícPřejít

Porovnej nabídky: Anker Vega

Všechny půjčovny, které půjčují Anker Vega, vedle sebe – s cenami, podmínkami i recenzemi, ať máš o svých možnostech pronájmu naprosto jasný přehled.

Měsíční pronájemRecenzeDoručení do zemíMěsíčněDoručení
Grover3.9(22 798)RakouskoRakouskoNěmeckoNěmeckoŠpanělskoŠpanělskoNizozemskoNizozemsko28 €/měsíc0,93 €/denZdarmaPřejít

Nejlepší a nejhorší půjčovny: Anker Vega

Srovnání nejlépe a nejhůře hodnocených půjčoven – Anker Vega, srpen 2026

CelkemRecenzeZávazekKaucePojištění
Grover3.9(22 798)Trustpilot 3.9 (22 798)

Anker Vega Parametry

Značka
Anker
Model
Anker Vega
Resolution
Full HD
Type
Projector